E&P sesja plenerowa

Miejsca na ślubne sesje plenerowe nie kończą się na Molo w Orłowie, Parku Oliwskim czy na Mariackiej na starówce. Gdańsk jak i całe Trójmiasto oferuje niemal nieskończoną liczbę niesamowitych i ciekawych miejsc na plener. Cześć z nich mijamy codziennie jadąc autem do pracy lub szkoły, zupełnie nie zwracając na nie uwagi. Są miejsca, w których kiedyś byłem przypadkiem lub mijałem robiąc akurat trening biegowy. Starałem się je zapisać w pamięci swojej lub pamięci telefonu. Po kilku latach trenowania mam listę lokalizacji, które wykorzystuję podczas pracy fotografa zarówno z nowożeńcami jak i z klientami biznesowymi.

Tak było i tym razem. Ze swojej listy wybrałem m. in. Park Józefa Bema w Gdańsku, Fort Góry Gradowej (a właściwie tereny zielone przy zbiegu ulic Powstańców Warszawskich i Nowe Ogrody), a także kładkę przy stacji Gdańsk Stocznia.

Zwykłe a zarazem niezwykłe, znane i jednocześnie nigdy nie poznane miejsca mogą stać się pięknym tłem dla zdjęć. Wystarczy trochę zwolnić, rozejrzeć się i dostrzec piękno w codzienności.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć Ewy i Pawła.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*