Zdjęcia ślubne Gdańsk, Gdynia

Profesjonalne zdjęcia ślubne

Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenia w życiu Młodej Pary. Jako fotograf ślubny mam ważne zadanie uchwycenia na trwałej fotografii ulotnych chwil, które dzielą ze sobą Panna Młoda i Pan Młody. Profesjonalne sesje zdjęciowe, które wykonuję, są zawsze dopasowane do temperamentu pary, do klimatu całego wydarzenia i Waszej wizji. Marzą się Wam subtelne, przesiąknięte wrażliwością elementy codzienności? A może chcecie, żeby zdjęcia podkreślały Wasze niespokojne charaktery i kolorowe wnętrza? Skontaktujcie się ze mną, znajdziemy wspólnie styl dla Was.

Jako fotograf na ślub i fotograf na wesele działam na terenie Gdańska, Gdyni i okolic Trójmiasta. Sesje zdjęciowe, które już miałem przyjemność wykonać, możecie obejrzeć w sekcji Fotografia ślubna. To dynamiczne reportaże z całego dnia ślubu począwszy od przygotowań poprzez ceremonię w Kościele czy Urzędzie Stanu Cywilnego, po późne godziny zabawy weselnej i sesję w terenie. Mam nadzieję, że moje portfolio przekona Was do skontaktowania się ze mną!

Wasza sesja ślubna nie musi być taka jak inne. Studio fotograficzne to nie jedyne miejsce, w którym wykonuję zdjęcia ślubne. Wyjdźmy razem w plener – fotografia ślubna uwielbia otoczenie przyrody, ciekawe obiekty w mieście, uliczny ruch… Trójmiasto oferuje mnóstwo pięknych, nieoczywistych zakątków, które sprawią, że Wasza sesja zdjęciowa będzie wyjątkowa.

Świadczę również bardziej standardowe usługi fotograficzne. Skontaktuj się ze mną, jeśli interesują Cię zdjęcia biznesowe, sesja biznesowa lub fotografia wizerunkowa. Również chętnie pomogę